בית / עורך דין רשלנות רפואית – איך בוחרים? / עורך דין רשלנות רפואית על מחקר רפואי

עורך דין רשלנות רפואית על מחקר רפואי

באתר נפגעי רשלנות רפואית תוכלו למצוא מידע אודות עורך דין רשלנות רפואית, לחפש עורכי דין רשלנות רפואית באזורים שונים בישראל ולקבל ייעוץ ע"י עו"ד רשלנות רפואית מומחה!
מחקר בחן את יחסם של רופאים עוזרי רופא (רש"פ) לגבי תפקידים התגובה והאחריות כמו גם דעות הדרכה כדי להבין מהי הדרך הטובה ביותר לשתף פעולה עם רופאים חירום המחלקה ביעילות להחיל דולר הבריאות נדירים כדי להבטיח היערכות חירום מוצלחת.


רופאים עוזרות אישיות המייצגים 21 התמחויות ברמת שני אני הטראומה בבתי החולים הציבוריים נסקרו. המשתתפים הבקיע הצהרות בתוך ארבע קטגוריות לגבי תפקידים ותחומי אחריות של רופאים באסון; חסמי השתתפות; יישום כימי, ביולוגי, רדיולוגי, גרעיני, אימון חבלה; והעדפות הכשרה בהיקף של Likert 1 (מסכים בהחלט) עד 5 ( לא מסכים כלל). נוסף שאלות פתוחות התבקשו.

המשיבים חזק להרגיש שיש להם אחריות מוסרית להגיב במצב אסון וכי רופאים אחרים יהיה פתוח עזרתם. הם חשים שיש להם מיומנויות קליניות כי יכול להיות שימושי מאמץ תגובה קטסטרופלי. הם פתוחים מאוד הכשרה נוספת, כדי לאפשר להם להגיב. המשיבים הם נייטרלי חיובי מעט בשאלה אם זה אימון צריך להיות המנדט, אך הדורשים הכשרה כתנאי הרישוי, היה לוח הסמכה, או credentialing שלילי במקצת. לכן, לא ברור כיצד המנדט יהיה עידוד או נאכף. חסמי אימון כוללים חששות קלים לגבי הסיכון, רשלנות רפואית, עלות הכשרה, זמן מעורב הכשרה, ועלות בפעם בהכשרה (למשל, איבדה הכנסות מתמשך זמן החינוך הרפואי). המשיבים אינם מודאגים אם הם יכולים ללמוד ולשמר את הכישורים האלה. מול כל השאלות, לא היה הבדל משמעותי סטטיסטית בין התגובות תתי רפואי וכירורגי.

שיפור המוכנות הבריאות להגיב אסון טרור או טבעי מחייב מאמץ מוגבר על חינוך ארגון והדרכה. רופאים מוכנים להגדיל את בסיס הידע שלהם, אם זה אפשרי ליצור חיובית הדדית win-win הסביבה כדי לצמצם עלויות תוך מיקסום שיבוש מוכנות. אין הסכמה ברורה על יישום הדרכה זו, אך לרוב ביעילות להשתמש להפחיד מולדת דולרים אבטחה, דיאלוג צריך להתחיל בין מקצוע הרפואה, אגודות רפואיות, ארה"ב מחלקת הבריאות ושירותי האנוש כדי לקבוע את אסטרטגיות ההכשרה הטובה ביותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *