בית / עורך דין רשלנות רפואית – איך בוחרים? / עורך דין רשלנות רפואית – ייעוץ לדוגמא

עורך דין רשלנות רפואית – ייעוץ לדוגמא

אני מירנדה, ואני לא בטוחה שאני צריכה עורך דין רשלנות רפואית, אך אפרט ברשותך בקצרה על מה מדורב.

מקרה שקשור גם אליי וגם לאחותי היקרה.
משתמשת לצערי בתרופה החדשה מזה כחמישה חודשים בשבועות האחרונים הרגשתי שיבוש כללי והרגשה כללית לא טובה וזה כלל בחילות סחרחורות שרירית נתפסים כאב ראש מציק שנימשך כל היום והכי גרוע מצבי רוח מדוכדכים עד כדי בכי יום יום ומצב רוח דיכאוני ולא נעים לי אפילו להגיד שאפילו חשבתי לעצמי והאו אין טעם לחיות כך מה עובר עלי " אני בדרך כלל אדם אנרגטי שמח בדיוק הפוך ממה שסיפרתי היום אני משייכת את כל התופעות לכדור גם משום שבדיקת הדם שלי האחרונה לפני כחודש הראתה חוסר איזון אצלי והרופא פשוט אמר לי לקחת כדור וחצי במקום כדור אחד אבל לא טרח לידע אותי שהתרופה שונה עשיתי כך הגברתי את המינון אבל לצערי אין שינוי בהרגשה הכללית קבעתי תור חוזר לרופאה אשמח להצטרף לתביעה היצוגית אם היא מוגשת ע"י עורך דין רשלנות רפואית ואשמח אם תיידעי אותי מה את חושבת.
כמו כן, אני כותבת בשם אחותי מיכל המשתמשת בתרופה אלטרוקסין וסובלת מתופעות לוואי כתוצאה משינוי הפורמולה וגם בשבילה אני חושבת לקחת עורך דין רשלנות רפואית.

החמורה מבין תופעות הלוואי היא רעידות הידיים. לאחר שינוי הפורמולה החלו להופיע אצל אמי רעידות חמורות בידיים עד לרמה שהיא לא היתה מסוגלת לחתום את שמה, למלא תשחץ בעיתון או לכתוב שיק. היא לא הבינה מה קרה והחלה לחשוש כי היא מפתחת רעדת. היא הלכה להיוועץ ברופא ידוע ומפורסם ממכון פרטי, שגם הוא לא היה מודע לשינוי בתרופה ולכן לא קישר בין התופעות לתרופה ורשם לה תרופה להפסקת הרעידות, אותה לקחה 4 חודשים שלא לצורך (שגם לה יש מספר תופעות לוואי שיכלו להימנע מאחותי באבחון נכון). לפני כשבועיים החליטה אחותי בעקבות הפרסומים על השינוי בתרופה לנסות להשתמש בקופסא ישנה שעוד היתה ברשותה ובעקבות השימוש בה לא פסקו הרעידות לחלוטין. בנוסף, סבלה מכאבי בטן וכאבי ראש משתקים, מיגרנות קשות מאד שגרמו לה סבל רב.
האם הנתונים הנ"ל מצדיקים תביעה ולקיחת עורך דין רשלנות רפואית? מה את ממליצה לעשות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *