בית / עורך דין רשלנות רפואית – איך בוחרים? / עורך דין רשלנות רפואית- זיהומים

עורך דין רשלנות רפואית- זיהומים

עורך דין רשלנות רפואית- זיהומים

עורך דין רשלנות רפואית אילינוי תומך בשותפות ציבורית פרטית שמטרתו להפחית באופן דרסטי את התפשטות מקרי זיהומים.

אחת מזכויות החולה המובילות "אילינוי תומכי שיבח שותפות חדשה הציבורי פרטית כי הציבה לעצמה מטרה של חיתוך טיפול הקשורים לבריאות למניעה זיהומים על ידי 40 אחוזים על ידי 2013 שנה.

על פי המשרד האמריקני לבריאות ולשירותי אנוש (HHS), אשר מובילה את השותפות, 1 מכל 20 חולים בבית החולים בכל רגע נתון סובל מטיפול הקשורים לבריאות זיהום , או חי, במחיר שנתי משולב של 28000000000 $ ל 33000000000 $ בהוצאות למניעה.
"ההשלכות הפיזי, הרגשי והפיננסי של טיפול הקשורים לבריאות זיהומים הן הרסניות, ולמרבה הצער, חולים ברחבי מערכת הבריאות שלנו נחשפים לתוצאות אלה," אמר עורך דין רשלנות רפואית השותף בהון עצמי בניהול של חברה בשיקאגו רשלנות רפואית החוק, טוען כי יש שיא של פסקי דין משמעותיים מטעם אילינוי מצד נפגעי רשלנות רפואית.

"אני מברך על השקת קמפיין אגרסיבי כי יש לחנך את עובדי בריאות על זיהומים אלה פרושים ולהפגין את הצעדים שהם יכולים לנקוט כדי למנוע זיהומים אלה," אמר עורך דין רשלנות רפואית.

אגרון רפואי מגדיר טיפול הקשורים זיהומים בריאות כמו "זיהומים שאנשים רוכשים תוך שהם מקבלים טיפול מצב אחר בסביבה הבריאות", אשר יכול לכלול בתי חולים, מרפאות חוץ לטווח ארוך מתקני טיפול כגון בתי אבות ומרכזי שיקום. הגורמים העיקריים לדלקות הם זיהומים בבתי חולים, טוען עו"ד רשלנות רפואית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *